19. - 20. října 2019

dům kultury Kladno

Ve dnech 19. - 20. října 2019 se uskuteční již šestá TICA výstava koček v České republice, kterou pořádá klub COOL CATS.


Na našich výstavách můžou návštěvníci vidět nejen zástupce plemen, která bývají na českých výstavách běžně k vidění, jako jsou perské kočky, ragdollové nebo jedno z největších plemen, mainskou mývalí kočku, ale také poměrně vzácná plemena koček, která jsou k vidění pouze na našich výstavách. V loňském roce jsme jako vůbec první klub představili českým návštěvníkům plemeno LYKOI, kočky plemene SAVANNAH, TOYGER nebo AUSTRALIAN MIST.

Pro návštěvníky jsme přichystali bohatý program. K vidění bude hlavně netradiční, tzv. americký způsob posuzování, kdy v každém z šesti kruhů probíhá paralelně posuzování všech přihlášených koček a zároveň je v každém z kruhů vyhlašováno i finále, tedy volba nejlepší kočky/kocoura/koťátka/kastráta. V průběhu celého dne tak budou mít možnost návštěvníci vidět opravdovou SHOW a prezentaci nejkrásnějších koček nejen z České republiky, ale z celého světa.

Tak neváhejte a zapište si naši výstavu do diáře:-) 

19. - 20. říjen 2019, kulturní dům KLADNO (náměstí Sítná 3127)

Otevřeno pro veřejnost:

SO: 10:00 až 17:00

NE: 10:00 až 15:00

Aktuální informace o naší výstavě naleznete v naší skupině na Facebooku

Sponzoři výstavy:

mediální partneři výstavy: