19. - 20. října 2019

dům kultury Kladno

Ve dnech 19. - 20. října 2019 se uskuteční již šestá TICA výstava koček v České republice, kterou pořádá klub COOL CATS.


Na našich výstavách můžou návštěvníci vidět nejen zástupce plemen, která bývají na českých výstavách běžně k vidění, jako jsou perské kočky, ragdollové nebo jedno z největších plemen, mainskou mývalí kočku, ale také poměrně vzácná plemena koček, která jsou k vidění pouze na našich výstavách. V loňském roce jsme jako vůbec první klub představili českým návštěvníkům plemeno LYKOI, kočky plemene SAVANNAH, TOYGER nebo AUSTRALIAN MIST.

Pro návštěvníky jsme přichystali bohatý program. K vidění bude hlavně netradiční, tzv. americký způsob posuzování, kdy v každém z šesti kruhů probíhá paralelně posuzování všech přihlášených koček a zároveň je v každém z kruhů vyhlašováno i finále, tedy volba nejlepší kočky/kocoura/koťátka/kastráta. V průběhu celého dne tak budou mít možnost návštěvníci vidět opravdovou SHOW a prezentaci nejkrásnějších koček nejen z České republiky, ale z celého světa.

Tak neváhejte a zapište si naši výstavu do diáře:-) 


Tak jako minulou výstavu jsme se i nyní rozhodli pomoci lokálnímu azylu pro opuštěné kočky. Díky veřejnému hlasování jste vy sami rozhodli, že část peněz, vybraných ze vstupného, bude darována kočičímu azylu DEVĚT ŽIVOTŮ O.P.S. 

Hlasování bylo velmi vyrovnané a druhým kandidátem byl spolek SRDCEM PRO KOČKY Z.S.  

Zástupce obou spolků potkáte na naší výstavě u svých benefičních stánků, kde budete moci zakoupit různé předměty a přispět tak opuštěným kočičkám ještě více.

Děkujeme, že vám život opuštěných zvířat není lhostejný a těšíme se, Na viděnou...

19. - 20. říjen 2019, kulturní dům KLADNO (náměstí Sítná 3127)

Otevřeno pro veřejnost:

SO: 10:00 až 17:00

NE: 10:00 až 15:00

Aktuální informace o naší výstavě naleznete v naší skupině na Facebooku

Sponzoři výstavy:

mediální partneři výstavy: