Aktuality

10.3.2020

Vážení návštěvníci a vystavovatelé,

kvůli opatření k zabránění šíření koronavirusu v České Republice, která naše vláda vydala na následující období, jsme bohužel nuceni oznámit, že naše jarní výstava ve Znojmě musela být ZRUŠENA.

Pokud již máte zaplaceno klecné, bude vám samozřejmě vráceno.

Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví v tomto světově náročném období.


12.2.2020

Již je vše v plném proudu, a přípravy další, 7. TICA výstavy v České Republice, mohou začít. Opět se na Vás budou členové klubu těšit, tentokrát zpět v moravském městě - Znojmo, kde spolu s návštěvníky budeme pomáhat místnímu KOČIČÍMU AZYLU ZNOJEMSKO. Děkujeme jménem všech, komu život opuštěných koček není lhostejný. I malá pomoc je pomoc. Více informací o výstavě naleznete ZDE


27. 10. 2019

Již 6. TICA výstava v České republice, kterou jsme jako klub chovatelů koček pořádali, je úspěšně za námi.

Děkujeme všem sponzorům, vystavovatelům, příznivcům klubu CoolCats a hlavně návštěvníkům, bez kterých by benefiční výstava nebyla tak úspěšná. Malé ohlédnutí za výstavou naleznete ZDE. :-)


16. 9. 2018

O víkendu 8. - 9. září proběhla již 4. TICA výstava v České republice pořádaná klubem COOL CATS!

Děkujeme všem partnerům, sponzorům, vystavovatelům a návštěvníkům za bezvadnou atmosféru, která je našich výstavách už tradicí:-)


15. 9. 2018

Máme skvělou zprávu pro všechny členy COOL CATS! Zpětně od 1. 5. 2018 jsou všichni naši členové zařazeni do tzv. Duna Awards, což je prestižní klání členů klubů z Rakouska (All About Cats, Austrian Cats United), České republiky (Cool Cats), Srbska (Feliserbica), Maďarska (KaTICA, MMME), Bulharska (Estheticat) a Německa (TICACATS).

Pravidla:

1. Počítají se pouze body získané na výstavách pořádaných kluby vyjmenovanými výše.

2. Majitel soutěžící kočky musí být členem některého z klubů vyjmenovaných výše.

3. Do soutěže se počítá pouze nejlepších 15 kruhů pro koťata a nejlepších 30 kruhů pro dospělé kočky.

4. Dospělé kočky/kastráti se musí zúčastnit nejméně dvou výstav pořádaných dvě různými kluby (viz výše) ve dvou různých zemích.

5. Sezona je stejná jako výstavní sezona TICA, tedy od 1. 5. do 30. 4.


14. 9. 2018

Klub Cool Cats vydává nově pro všechny své členy Newsletter - tedy zpravodaj, prostřednictvím kterého budeme naše členy informovat nejen o dění v klubu, ale také o dění v našem regionu a TICA světě vůbec. Také v něm najdete spoustu užitečných informací a článků týkajících se chovu a výstav. Newsletter máme zatím v plánu vydávat jednou za tři měsíce, v případě potřeby frekvenci zvýšíme:-) Pokud jste členem COOL CATS a do Vašeho e-mailu zatím Newsletter nedorazil, prosím napište na e-mail: karin16@post.cz