18. - 19. dubna 2020

kulturní centrum DUKLA - ZNOJMO

Ve dnech 18. - 19. dubna 2020 se uskuteční již sedmá mezinárodní TICA výstava koček v České republice, kterou pořádá klub COOL CATS.

A opět zavítáme do krásného moravského města, Znojmo.


Na našich výstavách můžou návštěvníci vidět nejen zástupce plemen, která bývají na českých výstavách běžně k vidění, jako jsou perské kočky, ragdollové nebo jedno z největších plemen, mainskou mývalí kočku, ale také poměrně vzácná plemena koček, která jsou k vidění pouze na našich výstavách. Na předchozích výstavách jsme, jako vůbec první klub, představili českým návštěvníkům plemeno LYKOI, kočky plemene SAVANNAH, TOYGER nebo AUSTRALIAN MIST.

Pro návštěvníky jsme přichystali bohatý program. K vidění bude hlavně netradiční, tzv. americký způsob posuzování, kdy v každém z posuzovatelských kruhů (3-6 dle formátu výstavy) probíhá paralelně posuzování všech přihlášených koček a zároveň je v každém z kruhů vyhlašováno i finále, tedy volba nejlepší kočky/kocoura/koťátka/kastráta. V průběhu celého dne tak budou mít možnost návštěvníci vidět opravdovou SHOW a prezentaci nejkrásnějších koček nejen z České republiky, ale z celého světa.

Tak neváhejte a zapište si naši výstavu do diáře:-) 


Tak jako minulou výstavu jsme se i nyní rozhodli pomoci lokálnímu azylu pro opuštěné kočky. 

Děkujeme, že vám život opuštěných zvířat není lhostejný a těšíme se, Na viděnou...

18. - 19. dubna 2020, kulturní centrum DUKLA - Znojmo (ulice Holandská 30)

Otevřeno pro veřejnost:

SO: 10:00 až 17:00

NE: 10:00 až 15:00

Aktuální informace o naší výstavě naleznete v naší skupině na Facebooku

Sponzoři výstavy:

mediální partneři výstavy: