AUTUMN LEAVES


8. - 9. září 2018

KD Ládví, Praha

Ve dnech 8. - 9. září 2018 se uskuteční již počtvrté TICA výstava koček v České republice, kterou pořádá klub COOL CATS.

Na našich výstavách můžou návštěvníci vidět nejen zástupce plemen, která bývají na českých výstavách běžně k vidění, jako jsou perské kočky, ragdollové nebo jedno z největších plemen, mainskou mývalí kočku, ale také poměrně vzácná plemena koček, která jsou k vidění pouze na našich výstavách. V loňském roce jsme jako vůbec první klub představili českým návštěvníkům plemeno LYKOI, kočky plemene SAVANNAH, TOYGER nebo AUSTRALIAN MIST.

Pro návštěvníky jsme přichystali bohatý program. K vidění bude hlavně netradiční, tzv. americký způsob posuzování, kdy v každém ze 6 kruhů probíhá paralelně posuzování všech přihlášených koček a zároveň je v každém z kruhů vyhlašováno i finále, tedy volba nejlepší kočky/kocoura/koťátka/kastráta. V průběhu celého dne tak budou mít možnost návštěvníci vidět opravdovou SHOW a prezentaci nejkrásnějších koček nejen z České republiky, ale z celého světa.

Máme pro Vás připravenou i  soutěž o nejkrásnější foto z naší výstavy, o jejímž výherci bude rozhodnuto prostřednictvím hlasování na našem Facebooku. Výherce pak obdrží věcnou cenu věnovanou klubem.

Tak neváhejte a zapište si naši výstavu do diáře:-)


8. - 9. září 2018 v KD LÁDVÍ, Praha

Otevřeno pro veřejnost:

SO: 10:00 až 17:00

NE: 10:00 až 15:30

Aktuální informace o naší výstavě naleznete v naší skupině na Facebooku