DIAMONDS IN THE SKY

18. - 19. KVĚTEN 2019 

kulturní centrum DUKLA - ZNOJMO

Již pátá TICA výstava klubu COOL CATS v Čechách je za námi, proto nám dovolte vám všem poděkovat.
Velké díky vám všem vystavovatelům, kteří jste přihlásili vaše krásné kočičky, kocourky a koťátka a vytvořili jste bezva atmosféru, která k TICA výstavám neodmyslitelně patří:-)


Díky patří také našim posuzovatelům za jejich skvělou náladu a podporu❤️

  1. Kurt VLACH (AT)
  2. Tomoko VLACH (AT)
  3. Nicki FENWICK-RAVEN (UK)
  4. Francesca GAGERN (AT)
  5. Steven MESERVE (UK)

Velké díky patří hlavně Vám, našim návštěvníkům, za velkou podporu, super atmosféru a v neposlední řadě za Vaše velké srdce. 

Od této výstavy jsme pozměnili koncept našich výstav, a to tak, že naše výstavy jsou benefiční. A to by bez vás, návštěvníků, nešlo uskutečnit v takové míře, jako při této výstavě.

Výstava je za námi a my už můžeme s obrovským potěšením oznámit, že KOČIČÍMU AZYLU ZNOJEMSKO BYLO DAROVÁNO 25.000 Kč, jež byly získány ze vstupného na naší mezinárodní výstavě koček DIAMONDS IN THE SKY ve dnech 18. - 19. května 2019 ve Znojmě! Je úžasné, kolik z vás se na naši výstavu přislo podívat, díky čemuž jsme mohli darovat na podporu opuštěných koček takovou částku.

A TO JEN DÍKY VÁM, NAŠIM NÁVŠTĚVNÍKŮM!!! ❤️

Poskytli jsme také Kočičímu azylu Znojemsko zdarma prostory na jejich prezentaci a prodejní stánek, kde si návštěvníci mohli zakoupit za dobrovolné příspěvky rozličné předměty od šperků, přes knihy až po výborné muffiny. Azylu se na tomto stánku podařilo vydělat neuvěřitelných 12.940 Kč a také jste přispěli dobrovolnými příspěvky do kasičky azylu částkou 9.120 Kč!

JSTE PROSTĚ NEUVĚŘITELNÍ! ❤️

Dále bylo azylu darováno 28kg kočičích granulí K9, v hodnotě 2.500Kč, 119,5Kg steliva Cat's Best, v hodnotě 1.800Kč, poukazy na slevu 20% od společnosti Zvěrokruh a další drobnosti od naših sponzorů.

My všichni v Cool Cats jsme opravdu nadšeni, že se během pouhého víkendu na naší akci podařilo dát dohromady prostředky na pomoc Kočičímu azylu Znojemsko za více než 50.000Kč!!!

OBROVSKÉ DÍKY VÁM VŠEM!!!

Všichni tady doufáme, že se naše další benefiční výstava bude nést v podobném duchu - plná skvělých lidí, úžasných koček a nezištné pomoci těm, kteří to potřebují.

Celý tým klubu chovatelů koček CoolCats se již těší na další spolupráci a pomoc kočkám v nouzi, a hlavně na Vás, protože s Vámi jsme jeden tým, který má chuť pomáhat.

Gratulujeme vítězům a těšíme na vás příště!!:-)